I VO a Multimédia soutěží (soutěže 2012/2013)

Účast a úspěchy v soutěžích od 1. 10. 2012 do 30. 6. 2013

Návrh potisku na Zdravou láhev
Pořadatel: R&B Mědílek spol. s r.o.
Jan Černý (VO, Multimediální tvorba)
Výsledek: Bez umístění (bylo vyhlášeno pouze 1. místo)

Mezinárodní soutěž o nejlepší statistický plakát
Pořadatel: České republice jsou organizátory soutěže Vysoká škola ekonomická v Praze ve spolupráci s Českým statistickým úřadem
Jakub Holoubek a Jan Černý (VO, Multimediální tvorba)
Výsledek: Účast na výstavě nejlepších prací v prostorách Českého statistického úřadu, certifikát

Výtvarná prezenční soutěž pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ a ZUŠ při dnu otevřených dveří
Pořadatel: SUPŠ Jihlava Helenín
Tereza Brůžková (VO, Multimediální tvorba)
Monika Červínová (VO)
Vlasta Rýdlová (VO)
Výsledek: Monika Červínová 6. místo

Winston econ art 2013 (fotografie, grafika, film)
Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta informatiky a statistiky (projekt I love multimédia)
Eva Francová (VO, Multimediální tvorba)
Výsledek: Bez umístění

Fotosoutěž nul a jedniček
Pořadatel: Fotoklub Zruč nad Sázavou
Terezie Sekotová (VO, Multimediální tvorba)
Kristýna Sajdlová (VO, Multimediální tvorba)
Eva Francová (VO, Multimediální tvorba)
Tereza Brabcová (VO, Multimediální tvorba)
Další soutěžící (fotografie posílali samostatně): Anežka a Adéla Caskovy, Vlasta Rýdlová, Klára Majorová
Výsledek: Terezie Sekotová, Eva Francová, Tereza Brabcová měly jednu svou fotografii mezi 20ti nejlepšími vybranými snímky, které byly také vyvolány, Tereza Brabcová získala 5. místo a věcnou cenu

Malujeme po síti
Pořadatel: Český rozhlas
Kategorie klasických technik:
Adéla Janáková (Přípravný kurz VO)
Vojtěch Vlastník (Přípravný kurz VO)
Veronika Roučková (Přípravný kurz VO)
Marek Zatočil (Přípravný kurz VO)
Zuzana Černá (Přípravný kurz VO)

Kategorie počítačové grafiky:
Terezie Sekotová (VO, Multimediální tvorba)
Tereza Brůžková (VO, Multimediální tvorba)
Šimon Vaněk (VO, Multimediální tvorba)
Lukáš Machálek (VO, Multimediální tvorba)
Kateřina Vaňková (VO, Multimediální tvorba)
Veronika Kudrnová (VO, Multimediální tvorba)
Výsledek: Uspěly Kateřina Vaňková a Tereza Brůžková a zúčastnily se slavnostního vyhlášení v Náprstkově muzeu a získaly věcné ceny, jejich práce jsou k vidění na internetové galerii ČRO zde

Výtvarný Svět na zámku – Moravskotřebovské arkády
Pořadatel: ZUŠ Moravská Třebová
Eliška Pavlíková (VO) a Lenka Pavlíková (VO)
Jan Sekot (VO) a Filip Rákosník (VO)
Jan Holoubek (VO) a Michal Brož (VO)
Amélie Tvrdíková (VO) a Lucie Koťarová (VO)
Jana Pajerová (VO) a Karolína Zelinková (VO)
Výsledek:práce jsou umístěny v internetové galerii a vytištěny v katalogu

Máme rádi přírodu
Pořadatel: Ministerstvo školství a Hnutí Brontosaurus
Veronika Kudrnová (VO, Multimediální tvorba)
Terezie Sekotová (VO, Multimediální tvorba)
Kateřina Vaňková (VO, Multimediální tvorba)
Tereza Brabcová (VO, Multimediální tvorba)
Tereza Brůžková (VO, Multimediální tvorba)

Po stopách mlýnů
Pořadatel: festival Jičín město pohádky
Výsledek: 3. místo za videopohlednici Budčický mlýn
Video, střih, efekty a hra na elektrické klávesy: Kateřina Vaňková, fotografie: Tereza Brabcová a Šimon Vaněk, komentář napsaly: Lucie Hrochová, Kateřina Lebedová, Nikola Jeřalová, komentář čte: Bohuslav Žáček Jr.). Videopohlednice je k vidění zde: 
http://youtu.be/Sqt1XdexxDA

Příběhy 20. století
Pořadatel: Post Bellum, o. s. a PANT, o. s.
Žáci multimédií Miloslav Pech a Veronika Kudrnová se zapojili do celostátní soutěže s příběhem pana učitele Karla Růžka. Životní příběh pana učitele se tak stal součástí Paměti národa a poslechnout si ho můžete zde.
 

Sdílet

 

euvlajka
Projekt Šablony II pro ZUŠ Ledeč

Tento web používá Cookies k měření návštěvnosti. Rozumím