Úspěch multimédií ve Fotosoutěži nul a jedniček

FS2014 PlakatV sobotu 21. 2. 2015 jsme se se sedmi žáky vypravili do ZUŠ Zruč nad Sázavou na vyhlášení již 14. ročníku Fotosoutěže nul a jedniček. Soutěž pořádá Fotoklub Zruč nad Sázavou. Každý autor do ní posílá elektronicky 3 své fotografie, které porota hodnotí body samostatně a naprosto anonymně. Nejlépe obodované snímky jsou zvětšeny špičkovým fotolabem a vystaveny na výstavě v prostorách ZUŠ. V letošním roce soutěžilo 130 snímků (v kategorii od 16 let) a 133 snímků (v kategorii do 16 let). Úroveň letošních snímků byla vynikající.

Na slavnostním vyhlášení proběhlo nejen vyhlášení výsledků, ale také inspirativní promítání fotografií s náznaky úprav a dernisáž výstavy.

Soutěže se zúčastnilo 22 žáků multimediální tvorby. Krom užitečné konfrontace a  motivace k další tvorbě získali všichni zvětšeninu své nejlepší fotografie a tři nejlepší i diplom a krásné ceny.

Soutěž i slavnostní odpoledne byly výborně zorganizovány. Zručskému fotoklubu děkujeme a těšíme se na příští ročník!

Za multimediální tvorbu Mgr. Markéta Pelikánová, učitelka

Nejlépe se umístili:

• Jan Sekot, 3. místo
  • Martin Černý, 4. místo
  • Jana Pajerová, 5. místo (cenu za nepřítomnou Janičku převzala Kristýna Kolářová)
  • Václav Čapek, 6. místo
  • Michal Drahozal, 7. místo