Výlet do Havlíčkova Brodu

V pondělí 24. 6. mohou jet nahlášení žáci na výlet do Havlíčkova Brodu. Pojedeme vlakem z ledečského hlavního nádraží v 7.45 hodin (sraz v 7.35). Nejdříve navštívíme Galerii výtvarného umění, kde shlédneme výstavu komiksů a ilustrací a pak nás čeká workshop. Budeme se fotografovat na bílém pozadí, fotky rychle na noteboocích upravíme a vytiskneme. Pak je vystříháme, domalujeme a doplníme bubliny. Téma volné, mohlo by vycházet z výstavy, na které jsou hlavně sci-fi komiksy. Nejlepší by bylo vytvořit storyboard předem. Po svačině/obědě se rozdělíme do družstev (počet dle počtu dospělých) a projdeme si Pletenou stezku formou soutěže (Zrzavý, Reynkové, památky, orientace, kreslení,...). Návrat opět vlakem v odpoledních hodinách (16.09 nebo 17.42). S sebou: svačinu a pití na celý den, ochranu proti slunci nebo pláštěnku (dle předpovědi), penál, 20 Kč do galerie, kapesné. Starší žáci povezou foťáky a notebook. Všichni musí mít prostorný batoh, ne tašku na rameno apod. Pokud by měl někdo z rodičů zájem jet s námi jako dozor při odpolední soutěži, ať se mi ozve, děkuji.

M. Pelikánová

Více informací: o výstavě Nekonečná dobrodružství Miloslava Havlíčka zde a o Pletené stezce zde.

havlicekExport 065