Fotovýstava multimed. tvorby na Akademii ve Světlé n. S. od 10. 10.

Srdečně Vás zveme na
výstavu fotografií zvířat ze Stanice Pavlov
do Uměleckoprůmyslové akademie ve Světlé nad Sáz.
od 10. do 21.10. 2016.

Žákovské fotografie doplní výstavu Chráněné a ohrožené druhy Vysočiny.
Během 10. – 12. října bude výstavu provázet i doprovodný program pracovníků Stanice Pavlov.
Ve dnech 10. – 14. 10. bude výstava instalována v aule školy a bude určena pro návštěvu skupin z místních mateřských, základních a středních škol. Termín návštěvy je možné si domluvit e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., popř. SMS zprávou na telefon 723820805.
Ve dnech 17. – 21. října bude moci výstavu navštívit veřejnost v galerii u vstupu do areálu školy. Výstava bude zpřístupněna v časech 9.00 – 12.00 a 13.00 – 16.00.
Vstupné je dobrovolné, případný výtěžek poputuje na konto Stanice Pavlov na péči o handicapovaná zvířata.