Projektový den s vokálním duem T‘N‘T - gospelworkshop

V sobotu 2. 10. 2021 se v ZUŠ Ledeč nad Sázavou uskuteční projektový den s vokálním duem T‘N‘T. Vítáni jsou všichni žáci ZUŠ, jejich rodiče i široká veřejnost. Nutně potřebujeme  mužské hlasy, aby byl zvuk sboru vyvážený.
Začneme gospelovým workshopem v koncertním sálku ZUŠ od 10.00 do 13.30 hod. (pro sólisty déle). Sbor vzniklý z workshopu čeká ještě generální zkouška v 16.00 hod. v Husově sboru a koncert tamtéž. Od 17.30 hod. začne koncert dua  T‘N‘T, na kterém sbor a sólisté vystoupí jako hosté.
Na koncert můžete pozvat rodinu, přátele a známé. Workshop je díky Šablonám MŠMT zdarma, na koncert je vstupné dobrovolné.
Více informací Vám podá uč. Pelikánová, která akci organizuje. Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel./WhatsApp: +420731165874. Více o workshopu a T‘N‘T najdete také zde: http://www.t-n-t.cz/gospel-workshop.html
Prosíme o respektování aktuálních pravidel a doporučení viz. zde: covid.gov.cz/situace/kultura/koncerty.
Texty písní si můžete stáhnout zde: GW-texty.pdf a najdete je také po rozkliknutí ve fotogalerii.
Pokud máte problém s angličtinou, přijďte si texty společně přečíst předem ve středu 29. 9. v 10.00 hodin nebo v pátek 1. 10. od 10.00 nebo 16.40 hodin do učebny multimediální tvorby v přízemí ZUŠ (vchod vlevo společný s MC Ledňáček).
 
textytexty2  texty3
 
pozvanka gospel workshop3
 

Sdílet

 

euvlajka
Projekt Šablony II pro ZUŠ Ledeč

Tento web používá Cookies k měření návštěvnosti. Rozumím