S Čajkovským nejen u Labutího jezera - zájezd do Rudolfina

Zájezd do pražského Rudolfina proběhne v pátek 22. 3. 2024.

Vážení rodiče,
už řadu let pořádá naše ZUŠ ve spolupráci se SRPŠ zájezdy na koncerty v pražském Rudolfinu. Jedná se o mimořádně kvalitní a úspěšné vzdělávací programy, ve kterých jsou děti poutavou a mnohdy vtipnou formou seznamovány s významnými hudební díly.  Zde nabízíme záznam z koncertu, který jsme s našimi žáky navštívili https://www.youtube.com/watch?v=wF5u2-eeE_s Citujeme 
Z webu Rudolfina:„ Z bohaté pokladnice evropské romantické hudby vybíráme skladby (nebo jejich části) inspirované příběhy. Vesměs těmi velkými a dramatickými, ale někdy i docela humornými. Každý ze skladatelů uchopil ten který příběh osobitě po svém, ale zároveň si můžeme uvědomovat rozmanité národní chutě, vůně a barvy podle toho, jestli je autorem Ital, Francouz, Němec, Čech, Nor či Rus.

Naše koncerty jsou spojené s výkladem; hudbu komentují dirigent, moderátor, sólisté, členové České studentské filharmonie a někdy i samotné publikum.“  Příští koncert nazvaný „S Čajkovským nejen u Labutího jezera“, na který zveme naše žáky, se koná v pátek 22. 3. 2024 (odjezd v 7.15 hodin od jídelny).

Součástí zájezdu bude (v případě hezkého počasí) jako obvykle prohlídka některé z pražských památek. Program je vhodný pro děti od 12 let. Cena zájezdu je 350 Kč (zbylé náklady hradí SRPŠ). Pokud máte zájem, přihlaste své děti prostřednictvím emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně v ZUŠ do 23. února 2024.
Jana Laudátová, učitelka ZUŠ Ledeč n. S.

 

Tento web používá Cookies k měření návštěvnosti. Rozumím