Zlaté slunce, filmové úspěchy žáků MT

Žáci multimediální tvorby získali 1. a 2. místo (filmy Cirkus a Válka kamenů) a dvě čestná uznání v kategorii animace (filmy: Míč a Nález) na zemském kole soutěžní filmové přehlídky Zlaté slunce. Více čtěte zde http://www.filmdat.cz/souteze.php?detail=539&oceneni

Filmy žáků multimediální tvorby ZUŠ Ledeč nad Sázavou se probojovaly do finále Zlatého Slunce 2015, což je Celostátní soutěž mladých neprofesionálních filmařů ze základních a středních škol. Žáci získali celkem tři ocenění, včetně zvláštní ceny starosty pořádajícího města Blanska. Toto ocenění je jedinečné tím, že je uděleno napříč žánry i věkovými kategoriemi. Cenu předal samotný pan starosta a její součástí byl i obrovský dort s logem soutěže a praktická filmová klapka.
Organizace soutěže byla vynikající, stejně jako přehlídka filmů, setkání s profesionály, workshop a slavnostní předávání cen (na kterém se tvůrci mohli cítit jako na předávání Oscarů). Doufám, že se do finále dostaneme i v příštím roce. Všechny filmy žáků můžete zhlédnout na YouTube pod kanálem Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou.

Markéta Pelikánová, učitelka multimediální tvorby ZUŠ

b 201412131548 b716da

 

Sdílet

 

euvlajka
Projekt Šablony II pro ZUŠ Ledeč

Tento web používá Cookies k měření návštěvnosti. Rozumím