Soutěž Fotoklubu Zruč n. S.

V sobotu 25. 1. 2020 jeli žáci multimediální tvorby ZUŠ Ledeč nad Sázavou a studenti Akademie Sen na dernisáž výstavy fotografií soutěže, kterou pořádá Fotoklub Zruč nad Sázavou v prostorách ZUŠ.
Tohoto přátelského setkání fotografů nejen z Posázaví a Kutnohorska jsme se zúčastnili již po sedmé. Nejdříve jsme si prohlédli výstavu a pak se usadili do multifunkčního sálu, kde proběhlo předávání cen. To nám přineslo obrovskou radost. Žáci naší ZUŠ se výborně umístili. Obsadili jsme 3. místo - Martin Prchal, 4. místo - Julie Tomková a výborného výsledku dosáhli ještě: Lucie Prchalová, Tomáš Hořejš, Matěj Pelikán a Matěj Novák a získali hodnotné věcné ceny.

Po vyhodnocení soutěže následovala nejzajímavější část slavnostního odpoledne: promítání vybraných fotografií ze soutěže a ukázky jejich možných úprav v počítači. Mohli jsme tak vidět, jak vhodně zvolená úprava v počítači může značně vylepšit celkové vyznění každého snímku. Tato prezentace byla výborně připravená, velice inspirativní a poučná. Po promítání jsme se občerstvili, odepnuli své fotografie z výstavy a plni štěstí pádili opět na vlak domů do Ledče. Za tento fotografický svátek děkujeme všem organizátorům a podporovatelům soutěže.


Dvacátého ročníku Fotosoutěže nul a jedniček se zúčastnilo 60 fotografů, z toho 14 žáků multimédií a 5 studentů Akademie. Podle pravidel poslal každý autor elektronicky 3  fotografie, které porota hodnotila body samostatně a naprosto anonymně. Body se sečetly a vyhrál autor s největším počtem bodů. Nejlépe hodnocený snímek každého autora byl zvětšen špičkovým fotolabem na rozměr 30x40 cm a z těchto snímků pak následně byla sestavena výstava. 

 

Sdílet

 

euvlajka
Projekt Šablony II pro ZUŠ Ledeč

Tento web používá Cookies k měření návštěvnosti. Rozumím