Okresní přehlídka tanečních oborů ZUŠ

Dne 16.2.2009 se v SZUŠ Nuselské v Havlíčkově Brodě uskutečnilo Okresní kolo soutěžní přehlídky tanečních oborů ZUŠ, kterého se za naši školu měly zúčastnit 2 taneční vystoupení ( "Chloé" a "You and your sisters" ). "You and your sisters" se  bohužel nemohlo představit tamějším divákům kvůli nastalé zdravotní komplikaci. Choreografie "Chloé" získala návrh na postup do krajského kola. A kdo tedy toto pěkné ocenění získal ? - Děvčata z 5.ročníku : Janča Fialová, Hanka Hrubantová a Maruška Slavíčková. Všem dívkám děkujeme za velmi dobrou prezentaci naší školy v tanečním oboru.

velká přípravaLucka - hudební doprovod :-)úlpný začátekOkresní přehlídka tanečních oborů ZUŠúžasný švih

 

Sdílet

 

euvlajka
Projekt Šablony II pro ZUŠ Ledeč

Tento web používá Cookies k měření návštěvnosti. Rozumím