Aktuálně

Aktuální info pro studenty Akademie SEN zde, aktuální informace pro žáky MT čtěte zde.

Grafika na téma "Místo, kde žiji"

Stáhněte si rozdělanou práci, kterou jsem Vám poslala e-mailem. Nainstalujte si program Inkscape ve verzi, která je vhodná pro Váš počítač (systém 32 nebo 64 bitů). Program je ke stažení zde: https://inkscape.org/cs/release/inkscape-0.92.4/ 

Vytvořte grafiku (nebo sérii grafik), která bude upomínat nebo symbolizovat místo, kde žijete. Ke grafice vyberte nebo navrhněte písmo a napište jméno Vaší obce (např. Ledeč nad Sázavou, Vrbka, Mstislavice, Sechov, Kouty, Ostrov, Chřenovice, Kamenná Lhota atd.). Inspirací Vám můžou být památky, příroda, lidé nebo historický městský znak.

Prohlédněte si také povedená loga měst Štramberk a Příbram a to včetně aplikace na upomínkových předmětech (suvenýrech). Aby byla grafika dobře aplikovatelná měla by mít svoji černobílou verzi a nejlépe udělanou tak, aby se skoro všechno černé dotýkalo.

Nakonec můžete navrhnout, jak si představujete aplikaci například na tričko, hrnek, tašku či jiný suvenýr. Svoje návrhy ve formátu svg mi posílejte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Povedené logo města Štramberk najdete zde.
Minimanuál loga města Příbram najdete zde a zde.
Inspirativní zpracování pohledů na město najdete zde.
Pěkný vizuál Frýdku-Místku najdete zde.
Vizuál města Aš najdete zde.
Článek na Design portálu o vizuální identitě Jílového u Prahy zde.
Článek na Design portálu o vizuální identitě Frýdku-Místku zde.

Diskutovat o tématu můžete na třídních stránkách zde, jméno a heslo dorazilo na maily rodičů: https://multimedialnitvorbaledec.tridnistranky.cz/prihlaseni/

 

 

Sdílet

 

euvlajka
Projekt Šablony II pro ZUŠ Ledeč

Tento web používá Cookies k měření návštěvnosti. Rozumím