Čímtačára - přehlídka prací na téma Bludiště

cimtacara

Vážení rodiče a žáci, ráda bych vás tímto pozvala na výstavu ve virtuálním prostoru, na téma „Bludiště“. Najdete jí na této adrese: https://www.cimtacara.cz/

Za naší Výtvarnou tvorbu jsou vystaveny práce těchto žáků:V soutěžní části "žáci základních uměleckých škol", v kategorii 17 - 21 let: Anežka Casková (sk. A) "Mezi VzTAHY", v kategorii 13 - 16 let: Jáchym Pytlík (sk. B) "Odrazy bloudění"Mezi VzTAHY, v kategorii 9 - 12 let: Viktorie Fousová (sk. B) "Ekologické bludiště" a "Přírodní linie" (jedna z prací bude přesunuta do nesoutěžní části), Izabela Hoskovcová (sk. B) "V bludišti technik a barev", Tereza Olišarová (sk. C) "Jsem bludištěm" a Františka Hrubešová (sk. C) "Jak ve mně vznikl prostor pro proudy myšlenek" a v kategorii 6 - 8 let: Anna Bejčková (sk. D) "Čímtačára - v bludišti cest a barev".V nesoutěžní části "žáci základních uměleckých škol", v kategorii 9 - 12 let: Tereza Skalická (sk. B) "U vchodu bludiště", Barbora Štorcová (sk. B) "Cesty konzumu" (- Zařazení žáků do věkové kategorie je dle roku narození a nemusí tudíž odpovídat momentální realitě.)
Při návštěvě webových stránek projektu Čímtačára - přehlídky výtvarných prací, můžete (dle svého uvážení) prezentované práce i ohodnotit a podpořit tak svým hodnocením jednotlivé autory (i své děti nebo spolužáky- výtvarníky). Na výstavu můžete pozvat také babičky, dědečky, tetičky, strýčky i své kamarády a známé (kteří se stejně tak, jako vy, mohou podílet na hodnocení vystavených prací). - Zkrátka vstupné je zdarma a výstava otevřená…                                                                    Přijměte moje pozvání - G.Hrubešová

plakatek hlasovani

V celonárodním projektu Čímtačára, s mezinárodní účastí, získal Cenu poroty 2021 žák 5. ročníku Výtvarné tvorby naší ZUŠ – Jáchym Pytlík, za práci s názvem „Odrazy bloudění“.  
Ve virtuálním prostoru, v online soutěžní přehlídce, bylo prezentováno 2341 výtvarných prací (zapojilo se 433 škol a výstavu ke 30.5. navštívilo minimálně 25913 diváků, kteří se zapojili do hlasování o Cenu veřejnosti). 
V Top 20 se v kategorii ZUŠ, žáci 9 – 12 let také umístila s prací „Ztracená panenka“ i žákyně Multimediální tvorby – Vanda Pytlíková. 
Sourozeneckému výtvarnickému duu blahopřejeme! A děkujeme za reprezentaci naší školya VO. 
Více na https://www.cimtacara.cz – výstava trvá… Zveme.

 

 

Sdílet

 

euvlajka
Projekt Šablony II pro ZUŠ Ledeč

Tento web používá Cookies k měření návštěvnosti. Rozumím